Zmenáreň a záložňa Jáger Liptovský Mikuláš

Zdieľať túto stránku

pointer 031 01 Liptovský Mikuláš, Nám. Osloboditeľov 36 / pozrieť na mape phone +421 44 5514009 email zmenarenmikulas@gmail.com web http://www.zmenaren-mikulas.sk
hours pondelok – piatok • 8:00 – 17:00
sobota • 8:00 – 11:00

Zmenáreň a záložňa Jáger

Zmenáreň a záložňa Jáger sa nachádza priamo v centre mesta Liptovský Mikuláš v pešej zóne. GARANTUJEME pravosť peňazí ako aj najvýhodnejšie kurzy valút a samozrejme bez akýchkoľvek poplatkov. Omnoho výhodnejšie výmenné kurzy valút ako v bankách, alebo iných zmenárňach. Pre podnikateľov, stálych klientov a pri výmene väčšieho množstva peňazí Vám ponúkame ešte lepšie a výhodnejšie kurzy – V.I.P. kurzy valút. V zmenárni nemusíte čakať v dlhých radoch ako v bankách, garantujeme pravosť peňazí ako aj najlepšie kurzy valút. Vymeníme Vám aj drobné mince. Takisto Vám spätne odkúpime zakúpené valuty.

GARANCIA pravosti peňazí a najvýhodnejšieho kurzu valút BEZ POPLATKOV.
Omnoho výhodnejšie výmenné kurzy valút ako v bankách, alebo iných zmenárňach. Pre podnikateľov a stálych klientov ponúkame ešte lepšie a výhodnejšie kurzy – V.I.P. kurzy valút. V zmenárni nemusíte čakať v dlhých radoch ako v bankách, garantujeme pravosť peňazí ako aj najlepšie kurzy. Meníme aj drobné mince pre meny CZK, PLN, HRK. Takisto Vám spätne odkúpime zakúpene valuty.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

V.I.P. kurzy

Najvýhodnejšie výmenné kurzy valút bez poplatkov.

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.