Paradox – zábavné centrum

Zdieľať túto stránku

pointer Ondrašovská 10, 03105 Liptovský Mikuláš / pozrieť na mape phone 0949 171 733 email info@paradox.wtf web https://paradox.wtf/
hours Každý deň na objednávku: +421 949 171 733

Zábavné centrum – Paradox

Zábavné centrum PARADOX je ideálne miesto pre rodiny s deťmi, partie priateľov či turistov. Prenesieme Vás do úplne iného sveta prostredníctvom virtuálnej reality alebo sa môžete ocitnúť v hre, ktorá sa odohráva v realite.
Trúfnete si uniknúť z väzenia, vyriešiť záhadu stratenej ponorky, či vyriešiť prípad Sherlocka Holmesa? Príjemná atmosféra nášho baru Vám určite umocní zážitok z Vašej návštevy.

Neviete čo s voľným časom? Naše escape room alebo únikové hry ponúkajú riešenie, ako stráviť voľné chvíle spolu so svojou rodinou či kamarátmi. Nielen, že si hru dokonale užijete, ale potrápite určite aj svoju hlavu a rozhodne využijete teamového ducha. Čas je neúprosný a na vyriešenie našich záhad máte len 60 min. Vyskúšajte si úlohu detektíva v hre prípad Sherlocka Holmesa, či uniknite z väzenia pred očami dozorcov. Tešíme sa na Vás.

Ponorte sa do nových svetov a strávte niekoľko minút za hranicami všednosti. Plávanie so žralokmi, lietanie vo vesmíre, jazdu na horskej dráhe a mnoho ďalšieho sa Vám môže zdať nereálne.

Tik Tak, čas beží…

Ďalšie zľavy s Liptov Region Card. Viac info TU.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

10 % ZĽAVA  na jednu z vybraných atrakcií – escape room alebo virtuálna realita

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe 
TU.