Wellness centrum – Hotel Tri Studničky****

Zdieľať túto stránku

pointer 03101 Demänovská Dolina / pozrieť na mape phone +421 44 547 8000-2 email info@tristudnicky.sk web https://tristudnicky.sk/sk/wellness-spa/s/
hours Denne
12:00 - 21:00

Wellness centrum Hotela Tri studničky ****

Vstúpte do oázy pokoja, oddychu a znovu nadobudnite harmóniu tela a duše. To všetko ponúka Boutique Wellness centrum, ktorý nájdete v Hoteli Tri Studničky**** v Demänovskej doline. Feng shui filozofia hotela je zvýraznená naším wellness centrom, kde vás čaká dokonalé uvoľnenie od stresov života nielen po fyzickej stránke.

Doprajte si dokonalý wellness pobyt v exkluzívnom Boutique Wellness. Nechajte sa hýčkať masážami a ošetreniami pre božský relax. Uvoľnite sa vo vírivke či saune, vychutnajte si západ slnka na prvej horskej pláži v Tatrách. Doprajte svojmu telu wellness výživu a zároveň sebe gurmánske pôžitky.

Vychutnajte si lúče zapadajúceho slnka z horskej pláže a popíjate lahodné wellness čaje či osviežujúce šťavy. Uvoľnite sa vo vírivke, v saune, oddýchnite si v relaxačnej miestnosti.
Precíťte svoju životnú energiu v celom tele. Vyberte si ošetrenie pleti, či masáž podľa želania, esenciálne oleje, aromaterapia, omladenie, regenerácia, uvoľnenie celého tela. Nezabudli sme ani na potreby pánskej pleti.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí