TATRY MOTION Jasná Nízke Tatry – požičovňa, škola

Zdieľať túto stránku

pointer Stredisko Jasná Nízke Tatry, 031 01 Demänovská Dolina, / pozrieť na mape phone +421 905 214 215 email info@jasna.sk web http://www.jasna.sk/ski-skola-a-pozicovna/pozicovna/tatry-motion-shop-rental-zahradky/
hours 3. 12. 2018 – 31. 3. 2019 • denne alebo podľa otváracej doby strediska
08:00 - 16:00

TATRY MOTION

Tatranská značka TATRY MOTION® je synonymom trendových predajní, profesionálnych požičovní, servisov, test centier, špičkovej lyžiarskej, snowboardovej a freeridovej školy a mnohých ďalších aktivít. Lyžiarska škola zastrešuje individuálne, skupinové, freeridové lekcie a lyžiarsku škôlku MAXILAND. Požičovne sú vybavené sortimentom rôznych náročností a zamerania.

Nájdete tu lyžiarsku, snowboardovú a skialpovú či freeridovú výstroj, prilby a doplnky pre deti a dospelých.

Obchod TATRY MOTION nájdete v stredisku:

Jasná Nízke Tatry

Jasná Nízke Tatry ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka na severnej i južnej strane Chopku nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Na vrchol Chopku sa dopravíte najmodernejšími lanovkami Funitel alebo 15-miestnou kabínkou. Stredisko ponúka 49 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Moderný zasnežovací systém v dĺžke takmer 30 km poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom snow parku. Večer sa v Jasnej lyžuje na dvoch osvetlených zjazdovkách. Dĺžka zimnej sezóny je spravidla od začiatku decembra do konca apríla. Na Chopku premáva 30 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 30 000 osôb za hodinu.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

5 % ZĽAVA na obchodný tovar v predajniach Tatry Motion v Jasnej. Zľava neplatí v OUTLETE Demänová
45 % ZĽAVA v požičovni na lyžiarsku a snowboardovú výstroj Performance

Uvedené zľavy sú najvyššie možné, konkrétna výška zľavy závisí od spôsobu objednávky a počtu dní, na ktoré si
objednáte služby. Zľavy a akcie nie je možné kumulovať a kombinovať.

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 20 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.