Reštaurácia Tri studničky

Zdieľať túto stránku

pointer 031 01 Demänovská Dolina 5 / pozrieť na mape phone +421 44 547 8016 email info@tristudnicky.sk web http://tristudnicky.sk/sk/restauracie-a-bary/restauracia/

Reštaurácia Tri studničky

Strieborná Liptovská hviezda 2018 - reštaurácia

Strieborná Liptovská hviezda 2018 – reštaurácia

Štýlová reštaurácia Tri studničky vás prevedie gastronomickými zážitkami, ktoré kombinujú tradície a fantáziu. Naprieč ročnými obdobiami budete zvádzaní farebným spektrom chutí a vôní, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Jedlá sú pripravované z kvalitných surovín s citom a empatiou. Dôraz sa kladie na maximálnu kvalitu zostavovaného menu, pričom ich príprava a mnohé ingrediencie sú úzko späté s Feng Shui filozofiou.

Netypické architektonické riešenie reštaurácie ešte viac zdôrazní priateľskú atmosféru nevtieravej prestíže a presvedčivej kvality. Celková pozitívna energia nasiaknutá v celom interiéri spolu s gurmánskym menu zostaveným samotným šéfkuchárom vás povzbudí na celý zvyšok dňa.

Ak sa rozhodnete pre špeciality z našej kuchyne, v ponuke nájdete jahňacinu, teľacinu a bryndzu priamo z biofarmy, taktiež kvalitnú kuracinu a syry z rodinnej biofarmy.

Priamo v kuchyni šéfkuchára sa vyrábajú tie najlepšie cestoviny, pirohy či noky a zahryznúť si u nás môžete do vždy čerstvého chrumkavého chleba rovno z dielne nášho tímu. Potrite si ho čerstvým domácim maslom a medom od lokálnych dodávateľov. Milovníci rýb si prídu na svoje pri rybách ulovených z lokálnych rybníkov, dochutených bylinkami z našej záhradky. Máte ich radšej údené? Ochutnajte našu špecialitu, ryby vyúdené priamo u nás čerešňovo-bukovým drevom.

Nechajte si u nás popriať dobrú chuť a príďte k nám nakŕmiť všetky svoje zmysly.

Po výdatnom jedle spojenom s gastronomickým zážitkom si užite lyžovačku v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – Jasná Nízke Tatry.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí