Reštaurácia Magdalena Zai, Grand Castle Liptovský Hrádok

Zdieľať túto stránku

pointer 033 01 Liptovský Hrádok, Ulica Magdaleny Zai 1, / pozrieť na mape phone +421 44 520 77 11 email castle@grandcastle.sk web http://www.grandcastle.sk/sk/bar-restauracia/uvod
hours Pondelok - utorok 12:00 - 20:00
Streda - sobota 11:00 - 22:00
Nedeľa 11:00 - 18:00

Reštaurácia Magdalena Zai

Kráľovsky oddychovať a kráľovsky jesť. Hradná kuchyňa, ktorá splní vaše gurmánske sny. Zahryznite sa do gastronomického neba a hodujte na mieste, kde dlhé roky večerala aj krásna grófka a jej manželia. Reštaurácia Magdalena Zai v Liptovskom Hrádku.

Reštaurácia Magdalény Zai je miesto, kde okrem histórie ochutnáte aj jednoduché pokrmy naservírované s aristokratickou pozornosťou. Nenájdete tu komplikovaný jedálny lístok, jedlá sú zostavené najmä zo surovín lokálne dostupných, aby boli čerstvé a nefalšované. Otvorte svoje srdce tradičnej kuchyni popretkávanej elegantnou gastro inováciou, ktorá vaše chuťové bunky vezme na kráľovskú dovolenku.

Kulinárske umenie je dokonale doplnené vínnou kartou. Ponuka skvelých vín zahraničnej i národnej produkcie z unikátnej hradnej pivnice spraví z každého stolovania malý sviatok.

Hradná reštaurácia s kapacitou až pre 60 hostí vás privíta v príjemnom prostredí, ktoré je ako stvorené pre spoločenské stretnutia či rokovania. Posedenie v salóniku s chlebovou pecou, rozjímanie pri pukotajúcom krbe počas dlhých zimných večerov v krbovom “foyer“ alebo letné snívanie na priľahlej terase s posedením v záhrade vás zahrnie kráľovskou intimitou prostredia.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

10% ZĽAVA je poskytnutá z celého účtu

Kartou je potrebné sa preukázať pri objednávke. Po vystavení účtu nie je možné dodatočne zľavu uplatniť.

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.