Nákupné centrum RGB Liptov

Zdieľať túto stránku

pointer 031 01 Liptovský Mikuláš, Kamenné pole 4449/3 / pozrieť na mape phone +421 904 499 543 email info@rgbliptov.sk web http://www.rgbliptov.sk

RGB Liptov

Obchodná zóna Kamenné pole je najväčšia obchodná zóna v regióne Liptova. V nej sa nachádza moderné obchodno zábavné centrum RGB Liptov, ktoré sa stalo obľúbeným miestom stretávania medzi domácimi obyvateľmi, návštevníkmi Liptova a Nízkych Tatier, ale aj obchodnými cestujúcimi.

RGB Liptov slúži ako nákupné centrum, miesto relaxu a zastávka oddychu na obchodných cestách. Nájdete tu široký výber módnych značiek, oblečenia a obuvi, bižutérie, šperkov, nábytku, kníh i hračiek. Príjemné miesta na posedenie pri obede aj káve, detský kútik. Od jesene 2013 aj nové 3D multikino a zaujímavé kultúrne, spoločenské či športové podujatia na spríjemnenie chvíľ s vašimi blízkymi i obchodnými partnermi. To všetko spolu s panoramatickým výhľadom z terasy na tatranskú prírodu si môžete vychutnať v obchodno zábavnom centre. Zastavte sa aj VY na nákupy s rodinou, kávu s priateľmi, popoludnie s deťmi alebo si odpočiňte na vašej ceste kamkoľvek.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí