Liehovar – pálenica Liptovské Kľačany

Zdieľať túto stránku

pointer Liptovské Kľačany 33, 03214 Liptovské Kľačany / pozrieť na mape phone +421 905 593 002 email dpklacany@gmail.com web http://www.domacapalenka.sk
Liehovar na ovocné destiláty dp Company ako prvý na Slovensku obnovil výrobu tradičnej slovenskej domácej pálenkyDomáca pálenka je klenotom  od nepamäti vzhľadom k jej jedinečnosti a nezameniteľnosti.
Tento ušľachtilý lahodný a jemný nápoj vyrobený tradičnou  receptúrou Vám prinášame pod značkou domáca  pálenka.

Ponuka liehovaru

Slivovica 52 %

Tradičný destilát, ktorý je charakteristický vyváženou jemnou mandľovou vôňou kôstiek, ktorú dopĺňa výrazná ovocná chuť sliviek.

Hruškovica 52 %

Harmonický destilát typický svojou nezameniteľnou vôňou, ktorú dopĺňa neobyčajne dlho doznievajúca sladká lahodná ovocná chuť hrušiek.

Jablkovica 52 %

Vynikajúci ušľachtilý destilát s jemnou vôňou sladkých jabĺk, ktorú dopĺňa lahodná ovocná svieža chuť.

Liehovar na destiláty Liptovské Kľačany

Liehovar disponuje najmodernejšími jednokotlovými destilačnýmí zariadeniami na Slovensku, ktoré sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a spĺňajú najprísnejšie podmienky EÚ. Moderný spôsob vedenia destilácie nám umožňuje vyrábať domácu pálenku jedinečnej chuti a kvality. Jednokotlové zariadenia s rektifikačnou viacposchodovou kolónou s objemom 200 l a 300 l riadia hlavný proces destilácie. Zariadenia nám umožňujú ovplyvňovať hlavne chuťové a aromatické vlastnosti destilátov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tých najkvalitnejších pravých ovocných destilátov.
Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí