Krčma Váh

Zdieľať túto stránku

pointer Borbisova 414/8, 031 01 Liptovský Mikuláš / pozrieť na mape phone +421 911 444 798 email krcmavah@pivnapohotovost.com web http://www.krcmavah.sk/
hours Pondelok - Štvrtok 15:00 - 23:00 hod.
Piatok - Sobota 15:00 - 01:00 hod.
Nedeľa 15:00 - 23:00 hod.

Krčma Váh

História Krčmy Váh, nachádzajúcej sa v časti Vrbica, sa začala písať v roku 1920 a patrí tak medzi najstaršie v Liptovskom Mikuláši. Po 95 rokoch si zaslúžila rozsiahlu rekonštrukciu a dnes je tu opäť s jedinečnou atmosférou a príjemným posedením. Krčma Váh disponuje celkovou kapacitou až 70 miest v nefajčiarskom prostredí a 30 miestami na letnej terase.

Ponuka piva

V ponuke nájdete pivá od malých, stredne veľkých, ale aj remeselných pivovarov, ktorých na Slovensku pribúda čoraz viac. Piva Vám predstavíme v celej jeho kráse, palete chutí, vôní a farieb. V našej ponuke nájdete aj kvalitné sudové vína.

Viac o ponuke nájdete TU.

Cieľom Krčmy Váh je ponúknuť zákazníkovi širokú ponuku čapovaných a fľaškových pív, ktoré sú vyrábané tradičnou metódou varenia piva. Ponuka pív sa pravidelne obmieňa s cieľom priniesť nové druhy piva a značiek medzi pivárov.

Pravidelne v ponuke zákazník nájde aj 5 druhov remeselného piva vlastnej značky pod názvom Pivná Pohotovosť.

Menu

K dobrému pivu nepochybne patrí aj chutné jedlo či pochutiny, ktoré nepochybne dokážu spríjemniť večer ešte viac.

Vyberte si z ponuky TU.

Akcie

V Krčme Váh sa pravidelne uskutočňujú rôzne koncerty, špeciálne akcie, kvízy, podujatia o ktorých informujeme na FB stránke alebo Instagrame.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí