Koliba u dobrého pastiera Ružomberok

Zdieľať túto stránku

pointer 03406 Ružomberok / pozrieť na mape phone +421 44 432 79 20 email info@kolibaupastiera.sk web http://www.kolibaupastiera.sk
hours denne 10:00 - 21:00

Koliba u dobrého pastiera

Strieborná Liptovská hviezda 2018 - reštaurácia

Strieborná Liptovská hviezda 2018 – reštaurácia

Hľadáte tradičné jedlo z domácej liptovskej kuchyne za prijateľnú cenu? Ponúkame Vám výnimočné posedenie v slovenskej drevenici s nádychom pokoja pri praskajúcom dreve v mohutnom kamennom ohnisku. To je Koliba u dobrého pastiera. Starostlivosť o celkovú atmosféru pokoja a výborného jedla s potešením preberá náš ochotný personál, ktorý sa teší na Vašu návštevu.

Nezabudnite! Liptovské bryndzové špeciality a tradičné domáce jedlá sú u nás najlepšie v okolí. Po dobrom obede, či večeri, si doprajte prechádzku čarovnou dolinou k Čutkovskému jazierku. Po nej si doprajte hrejivý napoj na čerstvom vzduchu v pravom ovčom ruchu vonkajších terás našej koliby.

Široké drevené terasy koliby Vás vítajú nielen v letnom období, ale v ruchu teplej ovčej kožušiny, Vám ponúkajú príjemné posedenie aj v chladnejších dňoch roka. Využite osobité posedenie v štýlovom letnom altánku v areáli Koliby. Príďte si vychutnať vôňu pred Vami pečeného prasiatka, alebo si priamo v záhradke altánku pripravte pravý kotlíkový guľáš.

Personál Koliby u dobrého pastiera, Vám podľa Vašej predstavy, pripraví všetko potrebné, pre organizáciu Vášho rodinného, priateľského pripadne firemného posedenia, pri kamennom ohnisku, v lone nádhernej Čutkovskej doliny.

 

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

10 % ZĽAVA v reštaurácii, výber z jedálneho lístka – denne, počas sezóny neobmedzene

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.