Hurricane Factory – lietanie v aerodynamickom tuneli

Zdieľať túto stránku

pointer 03105 Liptovský Mikuláš, Brezovec 1090 / pozrieť na mape phone +421 903 544 331 email info@hurricanefactory.com web http://www.hurricanefactory.com
hours Denne 09:00 - 22:00

HURRICANE FACTORY

ROZDAJ SI TO S HURIKÁNOM V HURRICANE FACTORY. ZAŽI LET V TUNELI VO VETRE S RÝCHLOSŤOU 270 KM/H.

HURRICANE FACTORY Tatralandia je jediný veterný tunel na Slovensku. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké to je lietať a vznášať sa a vyskúšať si tak silu hurikánu. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metrov a celkovej výške neuveriteľných 14 m prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km / h, čo je rýchlosť ozajstného hurikánu. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie vo veternom tuneli je určené všetkým fyzicky zdravým osobám od 5-tich rokov.

O FUNFLIGHT

Objavili ste netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábavu pre každého! Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí aerodynamického tunela, v pohodlnej výške, a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov.

Hurricane Factory pri Aquaparku Tatralandia je jedinečná adrenalínová atrakcia, v ktorej môžete zažiť pocit voľného pádu ako napríklad pri zoskoku z lietadla alebo útesu, ale bez pocitu strachu a nevoľnosti z výšky.

Tvorí ju unikátny veterný tunel s kruhovou sklenenou letovou komorou s priemerom 4,3 metra a výškou neuveriteľných 17 metrov, v ktorej si môžete vyskúšať aké to je, keď vietor fúka rýchlosťou okolo 270km/h. Táto zábava je určená všetkým fyzicky zdravým osobám vo veku od 5 do 100 rokov a dokonca aj pre občanov na invalidnom vozíku. Nie je treba predchádzajúce skúsenosti, ani špeciálne fyzické prípravy. Po krátkej inštruktáži sa každý naučí ovládať svoje telo vo voľnom páde už behom prvých vstupov do veterného tunela.

LIETAŤ MÔŽE KAŽDÝ S VÝNIMKOU:

• Detí mladších ako 5 roky.
• Tehotných žien.
• Osôb pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok.
• Osôb s poruchou krvného obehu a srdca.
• Osôb s problémami s chrbticou a platničkami či akýmkoľvek zranením.

Prvý veterný tunel pôsobiaci pod touto značkou sa nachádza v Prahe – Letňanoch. Postavila ho česká Strojáreň Litvínov ako ich prvý tzv. aerodynamický tunel. Jednalo sa o úspešný projekt. Tunel nielen že je stále v prevádzke, ale každým rokom rastie jeho popularita a počet letových hodín.

Strojárne Litvínov sú expertnou firmou v priemyselnom odbore konvenčného a CNC obrábania kovov. Od stavby veterného tunela v Prahe sa ich pôsobenie rozšírilo po celej Európe. Súčasne sú ich veterné tunely prevádzkované tiež v Belgicku, Francúzsku, Rusku, Španielsku, Švajčiarsku a na Slovensku a ďalšie sú súčasne vo výstavbe v Nemecku, Poľsku a Taliansku.

V roku 2013, po dokončení tunela v Prahe, otvorila Hurricane Factory ďalší na Slovensku, konkrétne v regióne Liptov. Tento tunel je súčasťou veľkého prázdninového letoviska s aquaparkom a obklopujú ho Nízke a Vysoké Tatry a ďalšie majestátne hory. Preto bol tunel pomenovaný Tatralandia.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

20 % ZĽAVA na produkt Storm a Hurricane

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.