GOTHAL Liptovská Osada

Zdieľať túto stránku

pointer Liptovská Osada, 756 Liptovská Osada / pozrieť na mape phone +421 948 721 212 email recepcia@gothal.sk web https://gothal.sk/
hours Beauty & fitness • 10.00 – 21.00
Vodný svet • 10.00 – 22.00
Sauny • Po – Pia • 14.00 – 21.30 • So – Ne • 10.00 – 21.30

GOTHAL Liptovská Osada

Gothal Liptovská Osada je výnimočný multifunkčný areál. Poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v príľahlom komplexe Vodného sveta.

Vodný svet

Gothal Liptovská Osada je ideálnym miestom pre aktívny oddych. Užite si najmodernejší vodný svet (25 m plavecký bazén, relaxačný a detský bazén).

 

Plavecký bazén

25-metrový plavecký bazén so 6 dráhami, skokanskými mostíkmi a maximálnou hĺbkou 180 cm je ideálnou je ideálnou voľbou pre aktívnych športovcov aj profesionálnych či amatérskych plavcov. Teplota vody má príjemných 26-28 C.

Relaxačný bazén

Bazén, v ktorom dokonale zrelaxujete. Jeho teplota je veľmi príjemná, okolo 35 C a nechýbajú v ňom atrakcie, ktoré sa v pravidelných intervaloch obmieňajú. Príjemnú atmosféru relaxu vo večerných hodinách vytvárajú tiež podvodné LED svietidlá s príjemným farebným podsvietením.

Detský bazén

Všetky deti v detskom bazéne si prídu na svoje. Jeho teplota má príjemných 34 C a nachádza sa tu tiež vodná atrakcia Ježko, ktorá sa spúšťa v pravidelnom časovom intervale.

Wellness

Wellness centrum v Gothale Vám ponúka okrem 3 sáun (fínska, parná, sanárium) aj masáže, beauty a relax služby (kozmetika, manikúra, pedikúra, vírivka, infrasauna, solárium, floating). Ako aj športové aktivity (fitness s lezeckou stenou, tenis, bedminton, workout ihrisko, bowling, golfový trenažér a.i.).

 

Kde lepšie zrelaxujete, ak nie v nádhernom prostredí Liptova, v modernom a bohato vybavenom Wellness svete v srdci rezortu Gothal Liptovská Osada? Práve toto je miesto, odkiaľ sa vrátite ako znovuzrodení.  Wellness v Gothale je prepojený s Vodným svetom, teda s troma bazénmi.

Parná sauna

Ide o typ sauny s vysokým percentom vlhkosti vzduchu (až 100%) a teplotou v rozsahu od 45 do 55 stupňov Celzia. Teplota v parnej saune je nižšia ako vo fínskej, preto ju môžu navštevovať aj tí, ktorí zo zdravotných dôvodov do fínskej sauny  chodiť nemôžu, lebo im z iných príčin nevyhovuje.

Fínska sauna

Vysokoteplotná sauna, v ktorej sa teplota okolitého vzduchu pohybuje až vo výške 110 stupňov Celzia. Vlhkosť vzduchu je nízka len cca 10%. Vo fínskej saune dochádza k veľmi intenzívnemu poteniu rýchlemu vylučovaniu škodlivých látok a toxínov cez póry von z tela. Takáto suchá sauna slúži najmä na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej a tiež psychickej stránke.

Sanárium

Pre koho je klasická sauna príliš horúca alebo suchá, môže kombinovať zdravé pôsobenie sauny a parného kúpeľa navzájom. Sanárium premení saunu podľa želania na tropický kúpeľ, teplovzdušný kúpeľ, jemný parný alebo bylinkový kúpeľ. Je na vás, čo si vyberiete. Pri teplote od cca 60 C a regulovanej vlhkosti vzduchu do maximálnej hodnoty 55% nájdete v Sanáriu mimoriadne priaznivú klímu na odpočinok a pohodu.

Floating – Dokonalá simulácia Mŕtveho mora

Ak Vás trápia ekzémy, krvný tlak či únava, naše jazierko simulujúce Mŕtve more Vám vráti stratené sily. Zázračné účinky Floatingu vrátili už mnohým úsmev na tvár. Pridajte sa k nim. 

Oceníte komfortné ubytovanie v priestranných apartmánoch Apartmánového domu Smrek*** s vlastnou reštauráciou a kaviarňou. Alebo v štýlových liptovských chalupách inšpirovaných tradičnou ľudovou architektúrou.

Rýchle a chutné jedlo po kúpaní na Vás čaká v reštaurácii Vlnka s prepojením na detské ihrisko. Len pár krokov od bazénov je k dispozícii Aqua bar.

CENNÍK

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

10 % ZĽAVA na všetky služby uvedené v cenníku „Beauty a Relax“: t.j. kozmetika, manikúra, pedikúra, masáže, infrasauna, vírivka, solárium, kolagén, Zážitkový wellness pre dvoch, Čas na relax pre dvoch

15 % ZĽAVA na 2 hodinový vstup „bazény“*

20 % ZĽAVA na 3 hodinový vstup „bazény + sauny“**

20 % ZĽAVA  na Fitness s lezeckou stenou, Floating, Golfový trenažér

*Zľava sa vzťahuje na vstup zakúpený do 14.00 hod.

**Zľava sa vzťahuje na vstup zakúpený do 14.00 hod. a na všetky 3-hodinové vstupy – individuálne vstupy aj rodinné balíčky.

Všetky uvedené zľavy platia počas celej zimnej sezóny 2018/2019, s výnimkou termínu od 26. 12. 2018 do 7. 1. 2019. Frekvencia čerpania zľavy: 1 x denne.

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 20 bodov!
Viac o vernostnom programe 
TU.