FARMA VÝCHODNÁ

Zdieľať túto stránku

pointer Východná 465, 03232 Východná / pozrieť na mape phone +421 949 860 944 email info@farmavychodna.sk web http://farmavychodna.sk/
hours denne od 10:00 do 16:00
Mimo letnej sezóny (september-máj) je nutné sa objednať na prehliadku minimálne 1 deň vopred. Pravidelné vstupy o 10:00, 12:00, 14:00, 16:00.

Zažite ten pravý farmársky zážitok! Farma Východná.

Na našej bio-farme môžete nahliadnuť do prípravy krmiva pre naše kravy a ovečky. Farma Východná Vám umožní pozorovať naživo ako sa dojí mlieko, stretnúť sa s našimi kravami dospeláčkami. Ako aj navštíviť škôlku teliat, kde si môžete pohladkať teliatka, ktoré sa narodili práve dnes!

Dozviete sa, koľko má krava žalúdkov a kto je na farme najsilnejším človekom. Tiež zistíte prečo naše kravy majú na farme kaderníctvo a pedikúru, a prečo bývajú v hoteli.

Spoznajte zážitkovou formou proces chovu kráv a ovečiek na našej farme. Naučte sa viac o výrobe  a spracovaní mlieka, ochutnajte tie najčerstvejšie syry ešte predtým, ako poputujú do obchodov, stretnite sa s farmárskymi zvieratami naživo!

Toto všetko na Vás čaká pri návšteve najvyššie položenej farmy v Liptove, kde naše kravy pozerajú na legendárny Kriváň! Ste pripravení zažiť návštevu, na ktorú vy a Vaše deti nikdy nezabudnú?

Ďalšie zľavy s Liptov Region Card nájdete TU.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

17 % ZĽAVA na vstup pre dospelú osobu (pôvodná cena 6 € pre dospelú osobu)

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.