DemonIQ Room – úniková miestnosť

Zdieľať túto stránku

pointer Mostová 17, 03401 Ružomberok / pozrieť na mape phone 0908 229 767 email info@demoniqroom.sk web http://demoniqroom.sk
hours Termín si môžete zarezervovať na info@demoniqroom.sk alebo na tel. čísle 0908 229 767, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na FB

Dokážeš sa dostať von za 60 minút z DemonIQ room?

DemonIQ Room je hra o prežitie. Vy ste hlavným hrdinom príbehu, v ktorom rozhodnete, či sa z miestnosti dokážete dostať za určitý čas alebo nie. Je len na vás a vašom tíme, či sa vyslobodíte z tmavej miestnosti plnej hádaniek a hlavolamov. Máte na to totižto len 60 minút! Myslíte si, že to dokážete?

Pre koho je hra určená?

Hra je určená pre rôzne vekové kategórie s tým, že osoby mladšie ako 15 rokov musia byť v prítomnosti dospelej osoby.

Posadnutie

Zachytili ste náhodné telefonické volanie o pomoc a preto sa s vašim tímom rozhodnete preskúmať čo sa vlastne stalo. Vojdete do miestnosti, odkiaľ hovor prichádzal a vtedy sa to všetko začne. Čas začne plynúť rýchlejšie ako sa zdá, nervozita narastá a vy zistíte, že môžete zachrániť už len seba. Hra sa začala.

Nájdite vodítka a vyriešte naše hádanky

V miestnosti je niekoľko hádaniek a hlavolamov, ktoré na seba naväzujú a dostanú vás von z miestnosti. Každý hlavolam je riešiteľný iba raz.

Buďte zamknutý na 60 minút

V miestnosti ste zavretý po dobu 60 minút. V prípade, že nestihnete vyriešiť všetky hádanky a hlavolamy v časovom limite, pracovný personál vás otvorí a ukáže vám ako ste mali postupovať.

 

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí