Bowling a squash – Motel Ranč

Zdieľať túto stránku

pointer Pri Váhu 540/71, Ružomberok-Černová, Pri Váhu 540/71, / pozrieť na mape phone +421 905 864 285 email recepcia@motelranc.sk web http://www.motelranc.sk
hours Denne 9:00 - 22:00

Motel Ranč Černová

Motel Ranč Vám ponúka možnosť skvelej zábavy v prístavbe, kde sa nachádza bowling s dvoma dráhami, squash, biliard, stolný tenis a sauna. V prípade potreby zapožičiame squashovú výbavu aj obuv. Celú športovú časť si možno prenajať na poriadanie firemných akcií, rodinných a spoločenských osláv.

Nachádza sa v Ružomberku v blízkosti cestného ťahu Bratislava – Košice.
Je vstupnou bránou do Ružomberka v smere od Žiliny. Je umiestnený v historickej dedinke Černová – miestna časť Ružomberok.

Motel Ranč má dobrú polohu a dobrú náväznosť na dopravnú infraštruktúru – križovatku ciest východ (Poprad, Tatry, Košice), západ (Žilina, ČR), sever (Dolný Kubín, Poľsko), juh (B. Bystrica, Budapešť).
Výborná poloha motela umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k najatraktívnejším miestam Liptova – Ski & bike family park Malinô Brdo Ružomberok, Vlkolínec, Lipt. Mara, Vodný park Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Demänovská dolina, Oravský Podzámok.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

20 % ZĽAVA zo vstupenky na bowling alebo squash na 1 hodinu – neobmedzene

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.