Tatry Magazín

Domov>O Liptove>Tatry Magazín

Tatry Magazín

Jediný lifestylový magazín
o živote v Tatrách…

Stránky TATRY MAGAZÍNu ukazujú návštevníkom, turistom a dovolenkárom, že na Slovensku máme nádherné miesta, kde ich na vysokej úrovni čaká zážitok, relax, zábava a pôžitok z krás a chutí, ktoré sa dajú vychutnávať všetkými zmyslami.

Archív

Tatry Magazín vzniká vďaka spolupráci jednotlivých Oblastných organizácií cestovného ruchu v Tatrách. Oblastnej organizácie cestovného ruchu Región Liptov, Oblastnej organizácie cestovného ruchu Región Vysoké Tatry, Oblastnej organizácie cestovného ruchu Nízke Tatry Juh, agentúry Progrup a najväčšieho prevádzkovateľa služieb cestovného ruchu vo Vysokých Tatrách, na Liptove aj z južnej strana Chopka spoločnosti Tatry mountain resorts.

Vychádza dvakrát ročne v letnejzimnej sezóne, ktoré patria v regiónoch k hlavným sezóna. Cieľom TATRY MAGAZÍNU je podporiť imidž Tatier, prezentovať ich ako miesto kde sa oplatí tráviť čas, kde stojí za to dovolenkovať. Jeho ambíciou nie je iba ohúriť, ale najmä vzdelávať a čitateľovi na širšej ploche ponúknuť to najlepšie, čo sa skrýva nielen pod štítmi Tatier, ale aj v nich. Stránky magazínu ukazujú návštevníkom, že na Slovensku máme nádherné miesta, že vieme poskytnúť zážitok, relax, zábavu a pôžitok z krás a chutí.

Na stránkach magazínu sa už objavili také známe osobnosti ako Jean-Claude Van Damme, Janica Kostelic, Mikaela Shiffrin, Dominik Hašek, Daniela Hantuchová, Július Šupler, Miroslav Lajčák aj rodák z Tatier a prezident Slovenskej republiky pán Andrej Kiska.

Dovolenkár, turista či návštevník nájde magazín na miestach, kde má možnosť si ho prelistovať a prečítať – hotelové izby, haly, kaviarne, lobby bary, wellnesy, akvaparky…

Magazín je dostupný v zariadeniach cestovného ruchu ZADARMO.TATRY MAGAZÍN – to je 120 strán pútavého lifestylového čítania s atraktívnou grafikou v kvalitnom prevedení.

TATRY MAGAZÍN je držiteľom ceny INOVÁCIA V CESTOVNOM RUCHU od Ministerstva dopravy a výstavba SR, opakovane vyhral súťaž o najlepšie PODNIKOVÉ MÉDIUM ROKA vo svojej kategórii a navyše ovládol aj celú súťaž médií a odborná verejnosť mu udelila aj celkovú cenu GRAND PRIX.

Kontakty

Telefónny kontakt: +421 918 580 205

E-mailový kontakt: sarafinova@visitliptov.sk

Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons