Doprava

Domov>Doprava

Dopravné spojenia a doprava na Liptove

Free doprava – SKI&AQUA BUS

Vlaková doprava

Autobusová doprava

Letecká doprava

Autodoprava TAXI

Free doprava – SKI & AQUA BUS

Na Liptove premáva počas zimnej sezóny pravidelná bezplatná doprava SKI & AQUA BUS. Lyžiari a dovolenkári sa tak pohodlne zvezú na svahy, ale aj do akvaparkov. Skibus-y spájajú nasledovné strediská Jasná, Malinô Brdo, Tatralandia, Bešeňová, Kúpele Lúčky, Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján a Ružomberok. Skibus-y jazdia celú hlavnú sezónu a následne menej frekventovane aj počas jarnej lyžovačky.

Stiahnite si aktuálny cestovný poriadok
(platný
26. 12. 2018 – 6. 4. 2019 & 19. -22. 4. 2019)

Stiahnuť cestovný poriadok

Free doprava – Night City bus

Nechajte sa zlákať do historického centra Liptovského Mikuláša, kde na Vás čaká jedinečný večer plný oživenej histórie a tradičných chutí!

Viete kto učil Alberta Einsteina? Neuveríte, ale je to náš rodák, svetoznámy vynálezca, otec parných turbín Aurel Stodola.

Chcete sa o tom presvedčiť? Tak sa nechajte zlákať KAŽDÚ STREDU večer od 9.1. do 13.3.2019 do historického centra Liptovského Mikuláša, kde na Vás čaká  jedinečný večer plný oživenej histórie a tradičných chutí!

Prezrieť celý program
Prezrieť cestovný poriadok

Vlaková doprava

Liptovský región je pohodlne dostupný vlakom. Železnice Slovenskej republiky tvoria hlavné železničné spojenie zo západu na východ. Liptovský Mikuláš a Ružomberok sú hlavným dopravným uzlom s pravidelnými železničnými spojmi z Bratislavy a Košíc a medzinárodnými spojeniami z Prahy. Z Liptovského Mikuláša a Ružomberka sa môžete dostať do jednotlivých turistických stredísk autobusom.

Pohodlne národnou prepravou

Najširšia a najrozsiahlejšia ponuka nielen vlakových spojení z rôznych kútov Slovenska. Ideálna voľba pre čo najrýchlejšiu cestu priamo do srdca Liptova.

Vyhľadať vlakové spojenia

RegioJet “S nami na Liptov”

Káva, čaj, alebo minerálka zadarmo. To je len základ výhod, ktoré dostanete u súkromného medzinárodného prepravcu RegioJet.

Vyhľadať vlakové spojenia

Do Tatier najlepšie Pendolínom

Z Čiech do Žiliny, Popradu či Liptovského Mikuláša českým národným dopravcom. Získtajte zľavu na 2 denné skipasy v skiareáli Jasná.

Prezrieť možnosti prepravy

Autobusová doprava

Autobusovou dopravou sa na Liptov dostanete okrem štátnej autobusovej prepravy aj cez súkromné autobusové spoločnosti, ktoré ponúkajú prepravu z rôznych kútov Slovenska ale aj Európy. Najvyužívanejšie spoločnosti sú napríklad FLIXBUS, PKS Polonus.

Dostaňte sa na Liptov pohodlne odkiaľkoľvek

Nezáleží, kde na Slovensku sa nachádzate. Stránka cestovných poriadkov vám vždy nájde najrýchlejšie možné autobusové spojenie, s čo najmenším počtom prestupov.

Pozrieť autobusové spoje

Vyhľadajte miestnu prepravu na Liptove

Ak už sa nachádzate na niektorom z krásnych miest Liptova, no nemáte auto, stačí, ak si nájdete najbližší možný autobusový spoj na stránke cestovných poriadkov.

Pozrieť najbližšie autobusové spoje

Krakov aj Varšava majú radi Liptov

Z Krakova na Liptov

Dvakrát denne premávajú minibusy TigerExpress na novej trase Krakov › Dolný Kubín › Ružomberok › Liptovský Mikuláš › Poprad › Prešov › Košice. Ceny začínajú od 10 EUR.

Pozrieť tento spoj

Z Varšavy na Liptov

Autobusový prepravca PKS POLONUS spúšťa pravidelné víkendové autobusové spojenie z Varšavy cez Krakov › Zakopané › Tatranskú Lomnicu › Starý Smokovec › Liptovský Mikuláš až do Tatralandie.

Pozrieť tento spoj

Letecká preprava

Morbi pellentesque, erat vitae porttitor hendrerit, odio elit feugiat neque, vel placerat nulla risus at nisi. Vestibulum sed efficitur diam. Proin scelerisque nisi ut ornare dictum. Sed mollis, libero id pellentesque rutrum, felis velit volutpat mi, id aliquam sem ligula at ex. Fusce consectetur, tortor id vulputate dictum.

Z Londýna, Rigy či Kyjeva priamo do srdca Liptova

Londýn 
utorok, štvrtok a sobota
odlet prílet
Londýn – Poprad 12:40 16:15
Poprad – Londýn 16:50 18:30
Riga (každá sobota)
15.12. 2018 – 09. 03. 2019
odlet prílet
Riga – Poprad 12:15 13:10
Poprad – Riga 14:30 17:30
Kyjev (sviatky + každú nedeľu)
29.12. 2018 – 10. 03. 2019
odlet prílet
Kyjev – Poprad 10:20 11:05
Poprad – Kyjev 12:05 14:40

Kontakt

Na letisko 100 058 98 Poprad Slovenská Republika

+421 52 776 3875
+421 52 772 5005
airport@airport-poprad.sk

Prezrieť možnosti prepravy

Autodoprava

Región Liptov v sebe skrýva nielen prírodné poklady. Pre bezpečnejšiu jazdu si prezrite aktuálne dopravné obmedzenia, či nehody. Naplánujte si čo najlepšiu trasu.

Naplánovať cestu cez waze

Naplánovať cestu cez google

Taxi služby a požičovne

Telefón
Taxi služba NONSTOP (10 -25% zľava s Liptov Region Card) +421 917 965 754
Autopožičovňa Europcar Poprad – letisko (10% zľava s Liptov Region Card) +421 907 856 968
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons