0

Hotel Strachanovka ***

Liptovský Ján

Strachanovka Hotel sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov. Známy je svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného... zobraziť viac

Termin pobytu: - Počet izieb: 0 Dospelí: 0 Detí: 0

[2+0] Dvojlôžková izba

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, WC, Fén na vlasy
Popis: V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, k dispozícii sú izby s oddelenými lôžkami alebo manželské lôžko. WC, sprchovací kút, v niektorých izbách zabudovaný sušič na vlasy, SAT-TV, WiFi (pripojenie na internet)

[2+1] Dvojlôžková izba s prístelkou

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, Vaňa, WC, Fén na vlasy
Popis: V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, k dispozícii sú izby s oddelenými lôžkami alebo manželské lôžko. 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti do 12 r. WC, sprchovací kút, v niektorých izbách zabudovaný sušič na vlasy, SAT-TV, WiFi (pripojenie na internet). V jednej izbe hydromasážna vaňa.

[2+2] Rodinná izba

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, WC, Chladnička, Fén na vlasy
Popis: V rodinnej izbe je oddelená spálňová a obývacia časť. Nachádza sa tu manželské lôžko a 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti do 12 r. WC, sprchovací kút, zabudovaný sušič na vlasy, SAT-TV, WiFi (pripojenie na internet), v jednej izbe chladnička.

[2+2] Izba de Luxe

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, WC, Chladnička, Fén na vlasy
Popis: V izbe De Luxe sa nachádzajú 2 pevné lôžka a 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti do 12 r. WC, sprchovací kút, zabudovaný sušič na vlasy, župan, papučky, SAT-TV, WiFi (pripojenie na internet), chladnička, kávový a čajový servis.

[2+2] Rodinný Apartmán s balkónom

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, WC, Chladnička, Fén na vlasy
Popis: V Rodinnom Apartmáne je oddelená spálňová a obývacia časť a priestranný balkón. Nachádza sa tu manželské lôžko a 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre 2 dospelé osoby alebo 2 deti do 12 r. WC, sprchovací kút, zabudovaný sušič na vlasy, župan, papučky, SAT-TV, WiFi (pripojenie na internet), chladnička, kávový a čajový servis.

[2+2] Apartmán Lux

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Súkromná kúpeľňa, WC, Chladnička, Fén na vlasy
Popis: V Apartmáne Lux s nádherným výhľadom na Kriváň je oddelená spálňová a obývacia časť. Nachádza sa tu manželské lôžko a 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre 2 dospelé osoby alebo 2 deti do 12 r. WC, bidet, hydromasážna vaňa, zabudovaný sušič na vlasy, župan, papučky, SAT-TV, WiFi (pripojenie na internet), chladnička, kávový a čajový servis.

Hodnotenie zariadenia Hotel Strachanovka

star star star star star

0 recenzií

Vôbec sa mi nepáčilo 0

Nepáčilo sa mi 0

Je to OK 0

Veľmi dobré 0

Vynikajúce 0