Penzión Mária*** – Wellness family resort Bodice

Zdieľať túto stránku

pointer 03101 Demänová, Bodice 41 / pozrieť na mape phone +421 908 910 171 email recepcia@penzionmaria.eu web http://www.penzionmaria.eu
hours Denne
10:00 - 22:00

Penzión Mária *** – Wellness family resort

Zákazníci Family resortu Penzión Mária (penziónu a apartmánov) môžu celoročne využívať wellness centrum so saunami a krytým vyhrievaným bazénom s protiprúdom a vírivkou.

Miesta si treba vždy rezervovať pretože chceme zákazníkom poskytnúť útulie a súkromie privátnych sáun. Kapacitu sme obmedzili na 10 osôb (v prípade skupiny individuálna dohoda). Ďalej môžete využiť masáže vo wellness centre.

Predstavujeme Vám nový krytý vyhrievaný bazén s teplotou 30°C s protiprúdom a vírivkou s rozmermi 6 x 3,5 m. V lete nechýba možnosť prístupu priamo zo záhrady. Ponúkame Vám aj nové sauny. Využite horúcu fínsku saunu, alebo sa zrelaxujte v parnej saune ,či v zážitkovej sprche a ochlaďte sa ľadovým vedrom.

Využite služby nášho stáleho maséra (v zimnej a letnej sezóne) a užite si masáž vo wellness centre alebo priamo na izbe, alebo v apartmáne family resortu Penzión Mária.

  • Klasická, športová alebo rekondičná
  • Masáž celotelová – cca 60 min.
  • Čiastočná masáž (chrbát, ruky, nohy) – cca 30 min.

Alebo využite exkluzívne masáže na objednávku.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí