Malinô Brdo ski & bike family park v zime

Zdieľať túto stránku

pointer Hrabovská cesta 1679/31, 03401 Ružomberok, / pozrieť na mape phone +421 44 432 26 06 email info@skipark.sk web http://www.skipark.sk
hours 15. 12. 2018 – 31. 1. 2019 • denne • 8.30 – 15.30
1. 2. – 8. 4. 2019 • denne • 8.30 – 16.00 v závislosti od snehových podmienok

Malinô Brdo ski & bike family park

Stredisko Malinô Brdo ski & bike family park patrí do katastra Ružomberok − Veľká Fatra a je položené v nadmorskej výške 545 až 1209 m. n. mStredisko nájdete v dolnom Liptove na úpätí pohoria Veľká Fatra. Je vyhľadávaným miestom oddychu nielen pre domácich návštevníkov, ale aj zahraničných turistov. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, ktorá je vzdialená od centra mesta iba 1 km.

Z Hrabova na Malinô Brdo ski & bike family park vás pohodlne vyvezie  moderná  1 770 m dlhá 8-miestna kabínová lanovka, ktorá za hodinu prepraví 1 500 osôb. Priamo v centre strediska sa nachádzajú 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Počas víkendov a  prázdnin sú pre všetkých návštevníkov organizované zaujímavé akcie a súťaže pre celú rodinu.

V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí. Najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m  a je jednou z najdlhšie umelo zasnežovaných zjazdoviek na Slovensku. Okolie strediska  ponúka výborné možnosti na bežecké lyžovanie, turistiku a skialpinizmus. Medzi atraktívne turistické výlety patria návšteva drevenej obce Vlkolínec (UNESCO). Rovnako zaujímavé sú pešia prechádzka okolo Sidorova a skialpinistický či bežkársky prechod na Smrekovicu.

U nás sa aj v zime bicykluje, zapožičajte si špeciálne upravené bajky a vychutnajte si jazdu v zimných podmienkach. V cene zapožičania je aj inštruktor, ktorý vás bude sprevádzať a ukáže vám tu správnu trasu. Pozri aj skialp

História ski & bike parku Malinô Brdo siaha do roku 1964, kedy Mestský národný výbor v Ružomberku vydal stavebné povolenie na stavbu kabínkovej lanovky. Tak v Ružomberku svitla nádej na vybudovanie kvalitného lyžiarskeho komplexu. Celkové projektované náklady činili 11,4 mil. Kčs a doba realizácie mala byť 2 roky. V roku 1996 po rozhodnutí mestského zastupiteľstva došlo k transformácii Športcentra na akciovú spoločnosť. Čím sa otvorili nové cesty financovania a rozvíjania tohto strediska. V rokoch 2001 − 2002 sa po významných investíciách a rekonštrukcii posunulo Malinô Brdo medzi špičkové strediská na Slovensku a tento trend si zachováva aj dodnes.

Malinô Brdo ski & bike family park

Malinô Brdo ski & bike family park

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

5 % ZĽAVA na 2- až 6-dňový skipas platný v stredisku Ružomberok – Malinô Brdo
10 % ZĽAVA z ceny, pri kúpe celodenného skipasu na 3 dni*
20 % ZĽAVA z ceny, pri kúpe celodenného skipasu na 6 dní*

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 20 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.

*Platí len pri kúpe celodenného skipasu na 3 resp. 6 dní.
Nárok na zľavy z ceny skipasu na 3 resp. 6 dní v rámci pobytových balíkov majú len hostia ubytovaní na 2 a viac nocí u zmluvného partnera – predajcu LIPTOV Card (zoznam nájdete na www.visitliptov.skwww.skipark.sk ). Pre výpočet zľavy je rozhodujúca cena skipasu na 1 deň x 3 resp. 6 dní. Čerpanie zľavy 1x počas pobytu. V čase platnosti zakúpeného viacdenného skipasu nie je možnosť na rovnakú kartu kúpiť ďalší skipas so zľavou. Podmienky obdržania skipasu je potrebné overiť u ubytovateľa.