Koliba Strachanovka Liptovský Ján

Zdieľať túto stránku

pointer 03203 Liptovský Ján / pozrieť na mape phone +421 445 263 333 email info@strachanovka.sk web http://www.strachanovka.sk
hours Denne 8:00 - 22:00

Koliba Strachanovka Liptovský Ján

Strachanovka – najväčšia tradičná koliba na Liptove sa nachádza na začiatku Jánskej doliny v Liptovskom Jáne. Zažite spoločne s rodinou a priateľmi fantastické kulinárske dobrodružstvo a užite si pokoj a pohodu v prostredí Nízkych Tatier. Slovenská reštaurácia vo folklórnom štýle (120 miest), WiFi zóna, priestranná terasa (70 miest). Ponúkame vám typickú domácu slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality ako aj zdravú stravu. Hotel babyfriendly – detský kútik, detské ihrisko.

Od 28. 12. 2018 do 29. 3. 2019 hrá každý piatok živá ľudová hudba. Jedenkrát týždenne animácie a tvorivé dielne pre deti.

Po náročných aktivitách zavítajte do našej reštaurácie. Koliba Strachanovka ponúka posedenie v reštaurácia v ľudovom duchu a príjemnou obsluhou v krojoch Vám ponúka množstvo špecialít slovenskej aj svetovej kuchyne. Na jedlách pripravovaných zo slovenských surovín si prídu na svoje aj tí najväčší labužníci. Tradičné pečené kolená, rebrá, bryndzové halušky, strapačky či pstruh pripravený na grile. Pre hostí ktorí uprednostňujú zdravšie jedlá máme k dispozícii rôzne zeleninové a ovocné šaláty v extra prílohe ŽIME ZDRAVO.

Vaše detičky budú nadšené z nášho výberu Detských jedál. Halušky od Maťka a Kubka alebo palacinka od Macka Uška poteší každé detské bruško. Pre tých najmenších máme k dispozícii detské stoličky. Počas krásnych letných dní si môžete svoje jedlo vychutnať na slnkom zaliatej terase.

 

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

10 % ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.