FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

Zdieľať túto stránku

pointer 03251 Pavčina Lehota / pozrieť na mape phone +421 903 567 680, +421 903 500 659 email ziarce@ziarce.sk web http://www.ziarce.sk
hours Denne
09:00 - 16:00

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota sa svojou veľkosťou síce radí medzi menšie lyžiarske strediská na Liptove, ale určite prekvapí svojou rodinnou atmo­sférou.

Nie je nič krajšie, ako zimná dovo­lenka na horách. Ak má byť aj neza­bud­nu­teľnou pre celú rodinu, príďte na Liptov. Vo FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota si určite zaly­žujete bez čakania v dlhých radoch vy ale aj vaše deti. Lyžiarske stre­disko sa nachádza pri vstupe do Demä­novskej doliny, v obci Pavčina Lehota. Okolie jednej z najk­rajších liptov­ských dolín ponúka široké možnosti ubyto­vania na Liptove. Nájdete tu chaty na prenájom rôznej kapacity, vyba­ve­nosti a ceny. Priamo v Pavčinej Lehote sú apartmány (staršie aj novšie), ktoré sú prav­de­po­dobne najvy­hľa­dá­va­nejšie ubyto­vanie na Slovensku počas zimy.

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota momen­tálne ponúka lyžo­vačku na 3 zjaz­dových tratiach o celkovej dĺžke 1 130 m. Každo­ročne sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky, pričom v detskej lyžiarskej škôlke sa nachádza 1 lanový vlek. Najmenší návštevníci stre­diska sa naučia lyžovať v lyžiarskej škôlke a postupne svoje lyžiarske zruč­nosti zdoko­naľujú na hlavnej zjaz­dovke. Skúsení lyžiari sa môžu vyviezť až na úplný vrch kopca, kde si okrem krásneho výhľadu užijú aj nároč­nejšiu lyžovačku.

POŽIČOVŇA

Ste vášnivým nadšencom lyžo­vania, ktorý každo­ročne netr­pezlivo očakáva, kedy už napadne prvý sneh? Alebo patríte medzi lyžiarov, ktorých na lyže dostane len zimná dovo­lenka na Slovensku s rodinou alebo priateľmi?

Ak patríte do druhej skupiny, je pre vás poži­čanie lyžiarskej výstroje ekono­micky výhod­nejšie. Mnoho začí­na­júcich, ale aj pokro­čilých lyžiarov volí pred kúpou lyží a lyžiarok, radšej ich poži­čanie. V dnešnej dobe sú lyžiarske poži­čovne vybavené tým najmo­der­nejším lyžiarskym vyba­vením. To je pravi­delne obmieňané v 1-3r. inter­valoch, čo zabez­pečuje, že sa vždy stretnete s tým najlepším. Ak netrávite na lyžiach značnú časť zimy, je pre vás kúpa komplet výstroje zbytočná.

Poži­čovňa v FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota je vybavená lyžami a lyžiarkami svetových značiek ako Elan, Atomic, Rossignol a iné. Pre snowbo­ar­distov sú v ponuke dosky Burton. Myslíme aj na najmenších lyžiarov, pre ktorých sú pripravené lyže a lyžiarky rôznych dĺžok a veľkostí.

CENNÍK 

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí