AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

Zdieľať túto stránku

pointer 03482 Lúčky / pozrieť na mape phone +421 44 437 5566 email bubniakova@kupele-lucky.sk web http://www.kupele-lucky.sk
hours AVP vitálny svet: denne • 14.00 – 20.00
AVP vonkajšie bazény: pondelok – piatok • 12.00 – 20.00 • sobota – nedeľa, sviatok • 10.00 – 20.00
AVP vnútorný bazén: pondelok – sobota • 15.00 – 20.00 • nedeľa, sviatok • 13.00 – 20.00
Zmena otváracích hodín vyhradená. Aktuálne otváracie hodiny na www.kupele-lucky.sk.

Kúpele Lúčky

V prírodnom prostredí  KÚPEĽOV LÚČKY na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, masážne trysky, vzduchové lehátka, vodná čaša, chŕliče vody, podhladinové osvetlenie). Priamo s ním je spojený aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38°C.  K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33°C a 35°C. Pre tých, ktorí obľubujú čaro saunovania je určený  vitálny (saunový) svet, kde sa nachádzajú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď.  Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje – silice, zmesi prchavých látok, ktoré sa získavajú z rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich ľudia s obľubou využívajú od nepamäti.

Novinkou pre klientov je zrekonštruované BALNEOCENTRUM, kde si klienti môžu vychutnať liečebné procedúry v nových krásnych priestoroch, ktoré určite zvýšia účinok jednotlivých procedúr. Procedúry si klienti môžu dopredu objednať telefonicky a pri vyzdvihnutí a platení procedúry môžu využiť zľavu s Liptov Region Card. Tu pribudlo aj moderné vital caffe, kde si klienti môžu spríjemniť čas čakania na procedúry pri dobrej kávičke, koláčiku alebo inej dobrotke. Prekrásne prírodné prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou Vám zaručí skvelý oddych za výborné ceny.

Dependance Liptov je otvorené wellness s fínskou saunou, infrasaunou, ochladzovacou kaďou a s jacuzzi so slanou vodou, pripravenou z morskej soli. Dýchacie cesty si môžete preliečiť v novej suchej aj mokrej soľnej jaskyni. Tiež môžete prispieť k zlepšeniu Vášho zdravotného stavu. Liečivá voda v Kúpeľoch Lúčky lieči pohybové ústrojenstvo, ženské choroby, nervové choroby, onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest a choroby z povolania. Vysoký obsah vápnika prispieva aj k prevencii a podpornej liečbe osteoporózy.

Aktuálne informácie k letnej rodinnej hre – Liptoviedky 2019 doplníme už čoskoro. Tešiť sa môžete na štart hry už v priebehu mája.

novou rodinnou hrou LIPTOVIEDKY môžeš vstúpiť do rozprávky. Kedysi dávno na Liptove žili čarovné bytosti. Dnes nie je jednoduché nájsť ich, ale ak túžiš po dobrodružstve, môžeš natrafiť na miesta, kde rozprávka stále žije. Tie miesta sú dodnes čarovné a opradené tajomstvami.

Jedným z nich je aj AQUA-VITAL Park KÚPELE LÚČKY.

Viac o hre nájdeš TU.

liptoviedkynadpis

Výdajné miesto LIPTOVIEDKY

Zdarma dostaneš pamätníček, do ktorého po absolvovaní rozprávky a splnení úloh získaš pečiatku.

Mapa LIPTOVIEDKY

Liptoviedky_mapa

Liptoviedky_mapa

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

10 % ZĽAVA na soľnú jaskyňu vo Wellness Dependace Liptov

10 % ZĽAVA na liečebné procedúry v BALNEOCENTRE

30 % ZĽAVA na vonkajšie bazény na 3 hodiny

30 % ZĽAVA na vitálny svet na 3 hodiny

30 % ZĽAVA na wellness na objednávku 60 min. v Dependance Liptov*

50 % ZĽAVA na Balíček vonkajšie bazény + vnútorný bazén na 3 hodiny (v dňoch pondelok – štvrtok) – Dvaja za cenu jedného

*Wellness na objednávku na 60 min. v Dependance Liptov: zabezpečené súkromie platiacich 20,00€ / max. 2 osoby + max. 3 deti do 14 rokov.

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 20 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.