0

Horvát Family Residence *****

Lúčky

Horvát Family Residence

Adresa: Lúčky 84, 034 82 Lúčky

Rodinnú rezidenciu Horvát Family Residence nájdete v malebnom prostredí obce Lúčky, len pár kilometrov od mesta Ružomberok. Rezidencia je situovaná priamo v pôvodnej dedine, ktorá je známa... zobraziť viac

Termin pobytu: - Počet izieb: 0 Dospelí: 0 Detí: 0

[2+2] Apartmán Tobias

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Sprcha, WC, Kávovar, Ústredné kúrenie
Popis: Predsieňou vstúpite do luxusného priestranného apartmánu. V jeho spálni dominuje pohodlná dvojlôžková posteľ, ktorá už na prvý pohľad sľubuje vytúžený odpočinok. Obývacia izba môže byť ideálnym miestom pre vašu rannú kávu alebo čaj, ktoré si môžete pripraviť priamo v apartmáne. Sedacia súprava obývacej izby slúži aj ako príležitostné lôžko. Súčasťou apartmánu je aj vlastná kúpeľňa s toaletou, ktorá disponuje walk in sprchovým kútom a podlahovým kúrením. Hostia majú v apartmáne k dispozícii aj šatník, kávovar Nespresso, rýchlovarnú kanvicu, TV, fén, minitrezor, župany a osušky. Keďže apartmán Tobias je situovaný na prvom podlaží, je vhodný aj pre imobilných hostí.

[2+2] Apartmán Diana

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Sprcha, WC, Fén na vlasy, Ústredné kúrenie
Popis: Apartmán Diana je rovnako originálnou a krásnou sestrou apartmánu Sofia. Tento luxusný dvojlôžkový apartmán ladený do príjemných ruažových odtieňov ponúka kompletné vybavenie ako apartmány Sofia a Tobias. Aj tu nájdete štýlovo zariadenú spálňu s dvojlôžkovou posteľou pre kvalitný a ničím nerušený spánok. Vhodným miestom pre oddych pri dobrej knihe je pohodlné kreslo v obývacej izbe. Súčasťou apartmánu je taktiež kúpeľňa s toaletou, sprchovým kútom a podlahovým kúrením. Spomenuté vybavenie apartmánu Diana dopĺňajú aj šatník, kávovar Nespresso, rýchlovarná kanvica, TV, fén, minitrezor, župany a osušky.

[2+2] Apartmán Sofia

Vybavenosť: Satelitná TV, Internet zdarma, Trezor, Sprcha, WC, Fén na vlasy, Kávovar, Ústredné kúrenie
Popis: Druhému podlažiu kráľuje podkrovný apartmán Sofia, ktorý ponúka magický výhľad na neďaleký vrch Choč. V luxusnom apartmáne nájdete doslova všetko, čo potrebujete k dokonalému oddychu a pohodliu. Spálňa ponúka priestrannú dvojlôžkovú posteľ, štýlové nočné stolíky a komodu z originálneho tíkového dreva. Sedacia súprava v obývacej miestnosti, v prípade potreby slúži aj ako príležitostné lôžko. K vybaveniu apartmánu Sofiapatrí aj šatník, kávovar Nespresso, rýchlovarná kanvica, TV, fén, minitrezor, župany a osušky. Útulnosť tohto podkrovného apartmánu dopĺňa aj kúpeľňa so sprchovým kútom a podlahovým kúrením.

Hodnotenie zariadenia Horvát Family Residence

star star star star star

0 recenzií

Vôbec sa mi nepáčilo 0

Nepáčilo sa mi 0

Je to OK 0

Veľmi dobré 0

Vynikajúce 0